Tapk slaptuoju pirkėju

Tapks-slaptu-1

Slaptas pirkėjas – tai bet kuris parduotuvės, vaistinės, banko, viešbučio ar kitos vietos, kurioje parduodamos prekės ar teikiamos paslaugos, lankytojas. Tai žmogus, kuris stebi, kokius klientų aptarnavimo veiksmus atlieka jį aptarnaujantis personalas: kaip darbuotojas pasitinka lankytoją, kokius klausimus jam užduoda, kokią informaciją apie prekes ir paslaugas suteikia, kaip išlydi klientą ir t.t.

Slapto pirkėjo tyrimas – tai aptarnavimo kokybės tyrimas, atliekamas slaptųjų pirkėjų, kurie imituoja prekių pirkimą ar paslaugų įsigijimą, pagal iš anksto susitartą scenarijų. Dažniausiai vizitas baigiamas prekių ir paslaugų neįsigyjant, tiesiog pasidomint galimybėmis įsigyti prekę ar paslaugą. Išimtinais atvejais, kai pirkimas vykdomas, pinigai už įsigytą prekę ar paslaugą yra grąžinami. Slapto pirkėjo tyrimo tikslas – įvertinti aptarnavimo kokybę, identifikuoti silpnąsias vietas ir surasti būdus joms sustiprinti. Slapto pirkėjo tyrimas skirtas ne bausti, o priešingai – padėti darbuotojams tobulėti.

Slaptiesiems pirkėjams siūlome galimybę užsidirbti papildomai. Nesvarbu, ar gyvenate didmiestyje, ar mažame miestelyje. Jeigu esate atsakingas, organizuotas, pastabus, sąžiningas ir gerai mokate lietuvių kalbą bei turite prieigą prie interneto, užpildykite anketą – prisijunkite prie mūsų slaptųjų pirkėjų komandos.

Tapti slaptuoju pirkėju galite užpildę anketą mūsų sistemoje:
inDOOR_taptislaptupirkeju

Jeigu jau esate vienas iš mūsų slaptųjų pirkėjų, perskaitykite žemiau (po video) pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus bei svarbiausią informaciją, kuri padės Jums tapti puikiais slaptaisiais pirkėjais.

Kam reikalingas slaptas pirkėjas pasakoja konsultantas Vygantas Keras.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

1. Jeigu norite prisijungti prie mūsų slaptųjų pirkėjų visų pirma turite sukurti profilį mūsų interneto svetainėje: https://sp.doortraining.lt/shoppers/sign_up. Taip būsite įtraukti į mūsų duomenų bazę;
2. Skirtingos užduotims (slaptiems vizitams) reikalingi skirtingo tipažo slaptieji pirkėjai. Užduotis galite gauti dviem būdais:
a. Atsiradus užduočiai, kuriai jūs atitinkate pagal reikalavimus (pagrindiniai kriterijai – lytis, amžius, miestas) mes su Jumis susisieksime;
b. Užsiregistravę savo darbalaukyje matysite atviruosius vizitus, į kuriuos galite registruotis. Atvirųjų vizitų sąrašas nuolat atnaujinamas, todėl rekomenduojame prisijungti bent pora kartų per savaitę ir aktyviai registruotis į vizitus. Jus atrinkus mes susisieksime.
3. Kai suderiname detales ir priskiriame Jums užduotį, Jūs gaunate visą reikalingą informaciją, instrukcijas ir atliekate vizitą.
4. Atlygis priklauso nuo vizito sudėtingumo, vidutiniškai mokame 8 EUR už vizitą.
5. Lankstus darbo grafikas – paprastai užduotis galite atlikti Jums patogiu metu.
6. Būtinai perskaitykite kitus klausimus bei svarbios informacijos atmintinę, kurią rasite žemiau.

Dauguma mūsų slaptųjų pirkėjų turi pagrindinį darbą. Slaptojo pirkėjo veikla – tai papildomas darbas. Jūs galite atlikti tiek vizitų, kiek leidžia jūsų galimybės. Slaptojo pirkėjo darbo grafikas yra labai lankstus. Dažniausiai vizitus galima atlikti jums tinkamu metu: po jūsų pagrindinio darbo ar savaitgaliais.

Vizitus galite atlikti savo mieste ir kituose miestuose, kuriuose kartais būnate – vykstate savaitgaliais ar darbo reikalais. Savo profilyje būtinai nurodykite papildomus miestus, kuriuose galėtume jums pasiūlyti vizitus. Specialiai važiuoti į kitus miestus nereikia.

Kiekvieną savaitę mūsų platformoje (https://sp.doortraining.lt), savo darbalaukyje, galite rasti naujus „atviruosius vizitus“. Į šiuos vizitus gali pretenduoti kiekvienas norintis. Pretenduodami į vizitą būtinai nurodykite informaciją, kurios yra prašoma (informacija pateikiama vizito aprašyme, kurį galite peržiūrėti prie vizito paspaudę „Plačiau“). Vizitai gali būti atnaujinami bet kurią savaitės dieną, net ir savaitgaliais. Kuo dažniau prisijungiate, tuo didesnė tikimybė rasti jums tinkamų vizitų.

Kai kurie vizitai yra „uždari“, tokiu atveju mūsų projektų vadovai patys susisieks su jumis ir pasiūlys jums tinkamus vizitus. Kuo išsamesnę informaciją apie save pateikiate savo anketos profilyje, tuo didesnė tikimybė sulaukti mūsų skambučio. Registruojantis būtinai užpildykite visus laukus, taip pat parašykite ką nors apie save lauke skirtame papildomai informacijai. Esami vartotojai gali atnaujinti savo profilį skiltyje „Nustatymai“.

Kiekvienam projektui reikalingi skirtingo tipo slaptieji pirkėjai. Dažniausiai kriterijus yra lytis, amžius, miestas. Kartais taikomi specifiniai kriterijai, pavyzdžiui, ryšio operatorius, automobilio markė ar gamybos metai, naminių gyvūnų turėjimas ir pan.

Jeigu slapti pirkėjai anksčiau yra atlikę vizitus, atsižvelgiame į jų darbo kokybę ir atsakomybę.

Slaptiesiems pirkėjams, kurie turi individualios veiklos pažymą ir bendradarbiavimo sutartį su mumis, taip pat teikiama pirmenybė. Platesnė informaciją apie individualios veiklos pažymą pateikta kitame klausime apie atsiskaitymą.

– Pildydami anketą (klausimyną) visuomet įsiskaitykite į klausimą bei klausimo aprašymą ir atsakykite būtent tai ko prašoma. Kiekvienas slaptas pirkėjas gali anketą užpildyti maksimaliai gerai, jeigu yra atidžiai skaitoma, ko yra klausiama ir komentarai yra išsamūs.

– Visuomet informuokite projektų vadovą apie bet kokius pasikeitimus, vos tik sužinote, kad vizito numatytą datą atlikti negalėsite. Dažna klaida – vizito atlikimas kitą dieną, apie tai neinformavus.

Mokymų medžiagą galite peržiūrėti prisijungę prie savo profilio ir kairėje esančiame meniu pasirinkę skiltyje „Mokymo medžiaga“. Šią medžiagą rekomenduojame peržiūrėti kiekvienam. Ji padės tapti profesionalesniu slaptuoju pirkėju.

Jeigu pretendavote į vizitą, Jums nereikia atlikti papildomų veiksmų. Su atrinktais slaptais pirkėjais dažniausiai susisiekiame per vieną savaitę. Tačiau, priklausomai nuo projekto, tai gali užtrukti ir ilgiau. Vizito neatlikite, kol jis nėra jums patvirtintas.

Kiekvienam projektui reikalingi skirtingo tipo slaptieji pirkėjai. Atrenkame tinkamiausius pirkėjus kiekvienam vizitui pagal kliento pageidimą. Jeigu į vizitą pretenduoja daugiau nei vienas tinkamas slaptas pirkėjas, pirmenybė yra tiems, kurie pretendavo pirmieji.

Atsiskaitome pagal LR įstatymų numatytą tvarką. Atsiskaitome pagal individualios veiklos pažymą arba vienkartinę paslaugų sutartį.

Individualios veiklos pažymą dirbantiems (arba nedirbantiems, bet turintiems negalią ar kitas išimtis, kai už jus yra mokamas Privalomo socialinio draudimo įmokos) asmenims nieko papildomai nekainuoja. Ją galima užsisakyti internetu. Kaip tai padaryti, galite pažiūrėti mūsų paruoštoje instrukcijoje (spauskite čia). Mokesčius, kuriuos reikia mokėti deklaruojant gautas pajamas, mes padengiame atsiskaitydami už vizitą.

Kitas būdas – vienkartinė paslaugų sutartis. Šią sutartį siūlome pasirašyti naujiems slaptiems pirkėjams, atliekant vizitą pirmą kartą. Norint atlikti daugiau vizitų, rekomenduojame išsiimti individualios veiklos pažymą.

Atsiskaitymo terminas – iki 30 dienų. Dažniausiai atskaitome per 14 dienų, nuo atlikto vizito anketos patvirtinimo.

Užmokestis priklauso nuo vizito sudėtingumo, įprastai mokame 5-15 EUR už vizitą.

Vizitas vidutiniškai užtrunka apie 5-15 min., priklausai nuo tikrinamos vietos vizitas gali trukti ir ilgiau. Po vizito per 1 dieną reikia užpildyti vizito anketą (klausimyną). Anketos užpildymas užtrunka apie 15-30 min.

Vizitų skaičius gali būti įvairus, nuo 0 iki 20 ar daugiau. Tai priklauso nuo mūsų turimų užsakymų ir nuo jūsų aktyvumo.

Kelionės išlaidas kompensuojame tik išskirtiniais atvejais, kai sutariame, kad slaptas pirkėjas vyks į kitą miestą specialiai. Kitais atvejais, kuro ar kelionės išlaidos nėra kompensuojamos, kadangi vizitai siūlomi mieste, kuriame gyvenate ar vykstate savo reikalais. Jeigu vizito metu numatytos papildomos išlaidos (pvz.: prekės įsigijimas) šiais išlaidas kompensuojame.

Taškai = Eurai. Kai gaunate vizitų pasiūlymus, galite matyti, kiek taškų gausite už šį vizitą. Vienas taškas = 1 euras grynųjų pajamų. T.y., jeigu vizitas vertas 10 taškų, už jį gausite 10 €, mes papildomai padengsime mokesčius. Taškus galite kaupti. Norėdami gauti atsiskaitymą, turėtumėte užeiti į savo balansą ir paspausti „Atsiimti dovaną“ bei įvesti taškų skaičių. Tuomet, jeigu turite Individualios veiklos pažymą, atsiųskite mums el. paštu indoor@doortraining.lt išrašytą sąskaitą už atliktus vizitus. Jeigu vizitus atliekate pagal paslaugų sutartį, užtikrinkite, kad iki taškų atsiėmimo atsiuntėte mums skenuotą sutartį su parašu.

Savo paskyrą galite ištrinti prisijungę prie sistemos ir kairiajame meniu pasirinkę „Nustatymai“. Atsidariusiame lange rasite raudoną mygtuką „Naikinti mano paskyrą“. Jūsų paskyra bus ištrinta negrįžtamai, tačiau atsiradus poreikiui galėsi sukurti naują paskyrą naudojant tą patį el. pašto adresą. Mums svarbi jūsų nuomonė, todėl jeigu nuspręsite išsitrinti savo paskyrą, būtų įdomu sužinoti kas lėmė tokį sprendimą. Parašykite mums indoor@doortraining.lt.

Gaunamus laiškus iš sistemos galite užsisakyti arba atsisakyti prisijungę prie sistemos ir kairiajame meniu pasirinkę „Nustatymai“. Tuomet pasirinkite „Redaguoti“ ir apačioje rasite meniu „Priminimų nustatymai“. Čia galite pasirinkti kokius laiškus gausite į el. paštą. Rekomenduojame užsisakyti visus laiškus (užsiregistravus šis nustatymas yra automatinis), jeigu norite sužinoti apie naujus vizitus bei į juos registruotis. Šiuos nustatymus galite bet kada pakeisti.

SVARBIOS INFORMACIJOS ATMINTINĖ:

Savo profilį galite atnaujinti prisijungę prie sistemos ir kairiajame meniu pasirinkę „Nustatymai“. Būtinai nurodykite pilną savo vardą ir pavardę su lietuviškais rašmenimis, kad nekiltų sunkumų atsiskaitant už vizitus. Rekomenduojame savo profilį užpildyti kuo išsamiau – tai padės gauti daugiau jums tinkamų vizitų. Laukelyje „papildoma informacija“ būtinai nurodykite ką nors apie save, savo ankstesnę patirtį ar argumentus, kodėl jūs būtumėte geras slaptas pirkėjas.

Pasikeitus jūsų duomenims, būtinai juos atnaujinkite. Mes esame oficialiai registruoti Asmens duomenų valdytojų valstybės registre, kaip numatyta LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatyme. Visi pateikti duomenys yra saugomi griežtai laikantis Lietuvos Respublikos įstatymų.

Jeigu jums buvo priskirtas vizitas ir dėl kokių nors priežasčių jo atlikti nurodytu laiku negalite, būtinai kuo skubiau, apie tai informuokite projektų vadovą skambučiu ar sms žinute (nurodant vietą, kurioje turėjote atlikti vizitą) arba parašykite laišką adresu indoor@doortraining.lt

Vizito atlikimo laiką galite pakeisti ir savarankiškai, prisijungę prie savo paskyros, meniu “Vykdomi vizitai”, atsidarę konkretų vizitą (mygtuku “Plačiau”) – paspauskite vietą, kurioje rašoma vizito atlikimo data, išsiskleidus kalendoriui, datą galėsite pakeisti. Jeigu dėl kokių nors priežasčių vizitą atlikti vėluojate, taip pat pakeiskite datą į vėlesnę. Tokiu atveju negausite priminimų apie vėluojantį vizitą

Neatlikus vizito ir apie tai nepranešus, už vizitą užmokestis nėra mokamas ir nauji vizitai siūlomi nebus.

Vizitą būtina atlikti laikantis scenarijaus. Niekuomet neiškraipykite scenarijaus, atlikite tik tokius veiksmus, kurie yra nurodyti. Būtinai atlikite visus veiksmus. Ne pagal scenarijų atliktas vizitas vertės nesukuria, todėl už tokius vizitus taip pat nebus mokami pinigai.

Vizitą būtina atlikti tą dieną, kurią nurodėte, jeigu nėra sutarta kitaip su projektų vadovu. Valanda dažnai nėra svarbu, nebent nurodyta vizito scenarijuje konkretus laikas, kada turite atlikti vizitą.

Anketą būtina pildyti lietuviškais rašmenimis (ąčęėįšųū) ir taisyklinga lietuvių kalba. Nepamirškite, kad po skyrybos ženklų (taško, kablelio ar pan.) yra dedamas tarpas. Sakiniai pradedami didžiąja raide.

Kitas labai svarbus dalykas – visi anketos klausimai privalo būti užpildyti, jeigu prie klausimo nėra nurodyta kitaip. Po klausimais, pasvirusiu šriftu, pateikiami papildomi komentarai, kuriuos būtina atidžiai perskaityti. Komentaruose dažniausiai nurodoma, kuriais atvejais klausimą reikėtų vertinti teigiamai, kuriais atvejais neigiamai, kada reikalingi papildomi komentarai ir pan.. Kai kurie klausimai gali būti nevertinami tam tikrų scenarijų atveju, tai būna nurodyta klausimo komentare. Atidžiai perskaičius ir atsakius į klausimus yra didesnė tikimybė gauti kitus, papildomus vizitus. Taip pat už taisyklingai ir laiku užpildyta anketą mokamas bonusas.