„DOOR Training and Consulting Baltic“ kompleksiškai žvelgia į kliento poreikius

Organizacijų vystymo kompanijos „DOOR Training and Consulting Baltic“ komanda, linkėdama pačių gražiausių akimirkų, išleidžia direktorę Justę Pakėnaitę-Dailydkę motinystės atostogų. Šiuo laikotarpiu įmonės veiklai vadovaus vykdantysis partneris Vygantas Keras. Mūsų misija, be abejo, nekinta: siekiame padėti įmonėms augti ir siekti geresnių rezultatų. 2017 metais savo dėmesį koncentruojame į ilgalaikius, kompleksiškus projektus. Naudodamiesi proga, norime pristatyti šiemet akcentuojamas verslo konsultacijų kryptis.

Mūsų stiprybė – vidinių ryšių stiprinimas
DOOR organizacija Lietuvoje yra tarptautinės kompanijos dalis. Tarptautinis DOOR tinklas, dirbdamas su didžiausiomis pasaulio korporacijomis, nuolat stebi, reaguoja, kinta, prisitaikydamas prie rinkos tendencijų ir poreikių. Mes žengiame ta pačia kryptimi ir stengiamės vystyti sritis, kuriose verslo klientui galime padėti labiausiai. Vienas iš svarbių dabartinio laikotarpio akcentų – pagalba organizacijoms stiprinant vidinius žmogiškuosius ryšius ir integruojant naujus narius į komandą. Darbo rinkos dinamika, darbuotojų kaita organizacijos viduje, kartų keitimasis – visos šios aplinkybės silpnina vidinį ryšį. Projektinės komandos darbas reikalauja trumpam laikui ir labai greitai įtraukti naują komandos narį, integruoti ir paskatinti bendradarbiauti su kolegomis. Mokymų programų užduotis – padėti tokios komandos nariams ir jų lyderiams. Čia svarbus efektyvumo siekio ir santykių balansas, komunikacijos vertė – didžiulė. Mes skatiname taikyti vadovavimo metodą, pasitelkiant žmogiškuosius santykius ir diegiant atvirumo kultūrą.

Slapto pirkėjo paslauga ir didieji duomenys
Tikintis atrasti neišnaudotą rezervą, galintį atverti kelią link geresnių rezultatų, siūlome pasitelkti didžiųjų duomenų (ang. Big Data) analizę ir slapto pirkėjo paslaugą. Tiek įmonės kaupiami duomenys, tiek tiesioginis kontaktas su klientu dažnai būna nepakankamai išnaudojami. Mes norime tai pakeisti, nes tinkamas šios srities valdymas gali atnešti bene daugiausia naudos jūsų įmonei.

Naujovė – kompleksiškas žvilgsnis į organizaciją
Vidinė organizacijos restruktūrizacija yra daug žadantis, tačiau sudėtingas ir ilgai trunkantis veiksmas. Norėdami paspartinti jo eigą, nuolat ieškome būdų suteikti klientui visuminį žvilgsnį į savo organizaciją. Mūsų klientai, dalyvaujantys pokyčio projektuose, siekia įvairiapusių permainų, todėl į ilgalaikius projektus planuojame įtraukti partnerius, pavyzdžiui, audito, konsultacines įmones. Tai gali suteikti dar tvaresnį pokytį ir kompleksiškas permainas bei augančius rezultatus.

Jūsų rezultatų augimui,
DOOR komanda