Komanda

DOOR Training Konsultantas Vygantas Keras

KONSULTANTAS | Vygantas Keras

Man patinka tai, ką aš veikiu pastaruosius 16 metų, nes matau natūralias šypsenas tų žmonių veiduose, su kuriais susitikome mokymuose prieš dešimtmetį ar daugiau. Visą tą laiką suvokiau, kad rezultatas, kurį turiu, tiesiogiai priklauso nuo to, ką aš pats padariau. Kiekvieną kartą įsitikinu, kad turint kantrybės visi norai įgyvendinami – ar tai būtų siekis įkurti savo verslą, ar  tapti tarptautinės kompanijos dalimi, ar būti tos kompanijos strateginės komandos nariu.

Negavau galimybės sustoti ir pasakyti – viskas jau padaryta, „viršūnė pasiekta“. Beveik kiekvieną dieną bendrauju su vis naujais žmonėmis, kurie turi energijos, pozityvumo ir noro siekti. Darbo dienos pabaigoje nuoširdžiai sakau „Ačiū“ mokymų dalyvių grupei už tai, kokią nuotaiką pavyko sukurti mūsų bendravimo metu.

Mane supa kolegos, kurie laikosi vertybių, kurios puikiai tinka ir man – tai rezultato siekimas, kliento vertinimas, tarpusavio draugiškumas, naujovių siekis. Matau didžiules perspektyvas ir „nepasiektus horizontus“ žvelgdamas į ateitį.

Peržiūrėti konsultanto CVcursor-right

DOOR Training Konsultantas Robertas Mincevičius

KONSULTANTAS | Robertas Mincevičius

Jau 10 metų mėgaujuosi („kaifuoju“) ir įkvepiu žmones mėgautis savo vykdoma veikla ir prasmingai tobulėti. Ko gero maloniausia – per praeinančius metus sutikti žmones, su kuriais dirbai ar dirbi, ir matyti jų progresą, požiūrio pasikeitimus ir atsipalaidavimą.

Tarptautinė patirtis ir nuolatinis darbas skirtingose pasaulio šalyse bei susitikimai su įdomiais žmonėmis padeda perteikti patirtis namų rinkose. Padedu žmonėms ir organizacijoms atrasti save. Ne visi to nori, todėl kartais tenka juos „paCHALLENGE‘inti“.

Asmeninė valdomų įmonių pertvarkymo patirtis padėjo pačiam išbandyti ir atrasti tvaraus ir sėkmingai veikiančio verslo kūrimo receptus. Nuoširdumas ir paprastumas – geriausi susikalbėjimo įrankiai. O dialogas – ko gero lengviausias susikalbėjimo įrankis, bet tuo pačiu sunkus ir daug laiko atimantis. Mane džiugina, kai žmonės bando, bando ir jiems anksčiau ar vėliau pavyksta geriau susikalbėti, tiek darbinėse, tiek ir asmeninėse situacijose.

Mano tikslas – paraginti atrasti mėgstamos veiklos paprastumą, susitvarkyti chaosą galvose ir mėgautis veikla ir rezultatais, ne tik jų siekti. Vadovų ugdymas nėra „lengvas pasivaikščiojimas“. Iššūkiai ir sunkumai leidžia atrasti, sukurti naujoves. Štai kur tikrasis tobulėjimas. O kuo daugiau malonumo teikia kasdienė veikla, tuo plačiau atsiveria akys ir į savęs supratimą.

Peržiūrėti konsultanto CVcursor-right

DOOR Training Konsultantas Balys Viršutis

KONSULTANTAS | Balys Viršutis

Gyvenime nėra pralaimėjimų – tik pergalės arba pamokos. Toks požiūris suteikia drąsos išmėginti naujas sritis, pamokos suteikia galimybę nuolatos tobulėti bei be perstojo judėti pirmyn.

Tikiu, kad gyvenime svarbiausia – daryti tai kas nuoširdžiai patinka ir suteikia džiaugsmą. Kai žmogus užsiima jam patinkančia veikla, jis įdeda 110% pastangų ir nebebus pasaulyje tokios jėgos kuri galėtų jį sustabdyti – jeigu ko nors nemoka – išmoks, negali padaryti – ras būdą kaip įveikti šią kliūtį, o tada tik laiko klausimas kada jam pasiseks!

Būtent šio tikėjimo vedamas tapau DOOR Training & Consulting Baltic komandos nariu ir tikiu, jog kiekvienas turime ugnį savyje, tačiau ne visi drįstame ją išvaduoti.

Peržiūrėti konsultanto CVcursor-right

DOOR Training Konsultantas Laurynas Narbutas

KONSULTANTAS | Laurynas Narbutas

“Jei manai, kad esi per mažas ką nors keisti – vadinasi nesi praleidęs nakties viename kambaryje su uodu.”

Žmogus sudėtas iš trijų elementų: esybės, asmenybės ir kūno. Esybė – tai mažas kūdikis, kuris yra neišsenkantis potencialas, genijus. Asmenybė – per kontaktą su išoriniu mus supančiu pasauliu, besiformuojantys sluoksniai. Visa tai patalpinta nuostabiame kūne ir tampa vientisa sistema. Šios trys dalys labai svarbios, galingos ir paslaptingos.

Dirbant su žmonėmis man svarbu skverbtis gilyn per visus sluoksnius prie esybės, tai žmogaus unikalumas, tobulumas ir neišsenkantis potencialas.

Prieš daug metų radau savo gyvenimo aistrą – dalintis žiniomis. Dabar šią aistrą lydi ir labai svarbus tikslas – dalintis tuo kas padės ne tik išmokti bet ir integruoti žinias bei suvokti. Suvokimas yra ta jėga kuri duoda energijos pokyčiui.

Peržiūrėti konsultanto CVcursor-right