EQ

(EQ) Emocinis raštingumas visuomet buvo, yra ir bus labai svarbi mūsų pilnatviško gyvenimo dalis. Gebėjimas pastebėti savo emocinę būseną, ją įsivardinti, sužadinti emocijas, kurios vestų prie pageidaujamų tikslų ir, svarbiausia, gebėti tą patį daryti su mus supančiais žmonėmis – tai kiekvieno progresyvaus žmogaus siekis.

Sunku save tobulinti, savęs nepažįstant. Todėl emocinės kompetencijos, savęs atskleidimo seminaruose kalbame apie:

1. Savęs pažinimo prielaidos ir procesas darbinėje aplinkoje. Pasitikėjimas – kur jis prasideda ir kur baigiasi. Situacijos šeimininko ar aukos vaidmens pasirinkimas, kas tai įtakoja?

2. Išankstinės nuostatos, pozityvus mąstymas. Kaip mes kuriame savo emocines būsenas? Resursinės būsenos. Fiziologinis emocijų mechanizmas. Minčių įtaka emocijoms.

3. Nerimas, pyktis, baimė – tai tik energija, kuria linkme ją nukreipsime, priklausys nuo mūsų. Neigiamų emocijų valdymo technikos, kurias galima pritaikyti darbe. Streso prevencija.

4. Kokybiško bendravimo modelis.  Tarpusavio ryšio lygiai. Empatija, Simpatija, Antipatija ir Apatija. Kaip pažinti tikrąsias žmonių emocijas ir daryti joms poveikį?

Domitės mūsų paslaugomis?

Palikite savo duomenis ir mes su Jumis susisieksime.