Motyvaciniai Renginiai

Motyvaciniai renginiai skirti „išjudinti“ užsistovėjusias nuotaikas, suteikti impulsą veikti. Dažnai skaičius svyruoja nuo 40 iki 300 dalyvių. Teigiamų emocijų užkrovimas garantuotas.

Pagrindinės siūlomos temos:

SAVO POTENCIALO ATSKLEIDIMAS

Savo potencialo atskleidimo mokymo metu žmonėse pažadinamas noras domėtis savimi, savo sprendimais bei pasirinkimais. Mokymo tikslas – parodyti dalyviams savęs pažinimo kelią per tikslingumą, vertybes ir motyvaciją ir užkrėsti dalyvius nuolatinio tobulėjimo virusu.

Programa skirta žmonėms turintiems siekių, kurie nori augti ir tobulėti. Įvairių metodų sistema, padedanti kurti santykį su savimi ir kitais. Kiekvienas metodas yra praktinis, išbandomas ir pritaikomas seminaro metu, tiesiog čia ir dabar.

Pagrindinės mokymų eigoje nagrinėjamos temos:

  • Kodėl aš darau tai, ką darau? Prasmės paieška.
  • Kaip aš darau tai, ką darau?
  • Kaip aš kuriu vertę aplinkiniams?

Potencialo Atskleidimas

 

EMOCINĖ LAISVĖ

Emocinės laisvės mokymo metu siekiama paleisti užsistovėjusias ir senas nuoskaudas. Dalyviams suteikiama erdvė išsisakyti tai, kas juos sulaiko nuo rezultatų siekimo. Mokymas padės išmokti aktyviai bendradarbiauti ir padėti kolegoms bei panaudoti naujausias meditacijos formas kasdienėje veikloje. Šios programos tikslas – perkrauti „baterijas“ naujam startui.

Mokymas išskirtinis tuo, kad jo metu naudojamos dinaminės meditacijos, sukuriamas saugus emocinis konteineris, kuriame išliejamos tikros emocijos. Mokymo metu salėje dirbama be stalų ir kėdžių, o muzikos garsas atliekant tam tikras užduotis siekia 230 W. Šiam mokymu sudėliotas aiškus patyriminis procesas, kuriuo keliauja dalyviai.

Pagrindinės mokymų eigoje nagrinėjamos temos:

  • Savęs pažinimas
  • Aktyvios meditacijos
  • Palankios komunikacijos vertė
  • Streso valdymas

Domitės mūsų paslaugomis?

Palikite savo duomenis ir mes su Jumis susisieksime.